ECTAA pasludina Frenku Ostdamu (Frank Oostdam) par jauno prezidentu.

ECTAA pasludina Frenku Ostdamu (Frank Oostdam) par jauno prezidentu.

Frenks Ostdams, Nīderlandes Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ANVR) prezidents šodien ir ievēlēts par ECTAA prezidentu.

Nikosija, 2022. gada 10. jūnijs. Pusgada sanāksmē, kas notika 9. un 10. jūnijā Nikosijā, Eiropas tūrisma asociāciju pārstāvji par prezidentu uz diviem gadiem ievēlēja Frenku Ostdamu no Nīderlandes. Heli Mäki-Fränti no Somijas tika ievēlēta par viceprezidenti, bet Marios Kammenos no Grieķijas ir atkārtoti ievēlēts par kasieri. Delegāti pateicās arī aizejošajam prezidentam Pāvelam Nievjadomskim par viņa uzņēmību un sasniegumiem Covid-19 pandēmijas laikā.

Frenks Ostdams sacīja: “Esmu ļoti pagodināts, ka esmu ievēlēts par ECTAA prezidentu. Tūrisma nozare Eiropā saskaras ar daudzām problēmām. Covid-19 pandēmija nav beigusies, un karš Ukrainā, pieaugošās enerģijas cenas un kvalificēta darbaspēka trūkums rada papildu spiedienu uz tūrisma uzņēmumiem. Tāpēc mana pirmā prioritāte būs sadarboties ar politiskajiem līderiem un partneriem, lai mūsu nozare atgūtos no pēdējo divu gadu krīzes un turpinātu sekmīgi darboties. Tajā pašā laikā es esmu stingri pārliecināts, ka tūrisma uzņēmumu ilgtspējai ir jāpiešķir svarīga vieta uzņēmumu biznesa stratēģijās. Tāpēc ECTAA aktīvi palīdzēs saviem biedriem sniegt pareizo atbalstu uzņēmumiem pēc iespējas ātrāk”.

Par ECTAA:

ECTAA pārstāv aptuveni 70 000 ceļojumu aģentūras un tūrisma operatorus Eiropā, kas sniedz konsultācijas un pārdod transporta, izmitināšanas, atpūtas un citus tūrisma pakalpojumus, kā arī kombinētus produktus atpūtas un biznesa klientiem.

live riga
 
 
 
 
magnetic latvia
ectaa
liaa
celo drosi
 

ALTA partneri

travelnewsgulbene
viesnicu restoranu asociacija
lrta ezerzeme
vidzemes augstskola
ventspils
lauku celotajs

ALTA asociētie biedri

amadeus
travelport
 airbaltic 
 
 
 
 
turiba
 
icham
 rate hawkklm