ALTA pievienojas Eiropas ilgtspējības veicināšanas programmai maziem un vidējiem uzņēmumiem

ALTA piedalās ES SUSTOUR projektā, kas veicina ilgtspējības rīku un prakses ieviešanu tūrisma aģentūru  un operatoru vidū. Projekta ietvaros tehnisko atbalstu iegūs vismaz 175 Eiropas uzņēmumi. Viņi strādās pie Travelife sertifikācijas un oglekļa, plastmasas un piegādes ķēžu pārvaldības rīku ieviešanas. Programmu finansiāli atbalsta ES programma COSME, atbalstot Eiropas MVU sektora konkurētspēju.

Rīga, 2021.gada 10.decembris. Ilgtspējīgs tūrisms vairs nav nišas produkts vai tirgus. Visu veidu tūrismu var un vajag padarīt ilgtspējīgāku. Un visiem tūrisma vērtību ķēdes dalībniekiem, tostarp tūrisma aģentūrām un operatoriem, ir būtiska loma šajā pārveidē. Kā starpnieki starp tūristiem un tūrisma uzņēmumiem, tūrisma aģentūras un operatori var ietekmēt patērētāju izvēli, piegādātāju praksi un galamērķu attīstību.

Projekts nodrošinās bezmaksas tehnisko atbalstu tūrisma aģentūrām un operatoriem, kuri vēlas uzlabot savus ilgtspējības rādītājus. Vēl šogad tiks izsludināts uzaicinājums pieteikties MVU atbalstam, lai piedāvātu ieinteresētajām tūrisma aģentūrām un operatoriem iespēju strādāt pie Travelife  sertifikācijas,  kas ir vadošā apmācību, vadības un sertifikācijas shēma, kas īpaši izstrādāta tūrisma aģentūrām un operatoriem  un atzīta visā pasaulē. Tehniskais atbalsts ietvers individuālu un grupu apmācību, lai īstenotu ilgtspējības labāko praksi un Travelife sertifikāciju. Dalībnieki var arī pieteikties īpašām atbalsta paketēm, kas saistītas ar oglekļa, plastmasas un/vai piegādes ķēžu pārvaldību.

Paredzams, ka projekta beigās vairā kā 175 MVU gūs labumu no plašās tiešā finansiālā atbalsta programmas, kas ieviesta šī projekta ietvaros.

ALTA valdes priekšsēdētāja Inga Kavaca saka: “Mēs mudinām savus biedrus izmantot šī projekta sniegtās iespējas un soli pa solim dot ieguldījumu ilgtspējīgāka tūrisma veidošanā. Kā nozīmīgam  tūrisma vērtību ķēdes dalībniekam,  mums ir kopīga atbildība, lai ilgtspējīgi pārvaldītu tūrismu  tagad un nākotnē.

Par SUSTOUR

SUSTOUR mērķis ir veicināt vairāk kā 175 tūrisma aģentūru un operatoru  (MVU) spējas un prasmes ieviest apmācības, vadības sistēmas, standartus un risinājumus, kas uzlabos to ilgtspējīgu pārvaldību un darbību, un pavērs jaunas iespējas. MVU no visām ES valstīm varēs gūt labumu no SUSTOUR.

SUSTOUR ir trīs gadus ilgs projekts, ko finansē ES programma COSME. To kopīgi pārvalda ECEAT, FUTOURIS, ECTAA, UHPA, SMAL, ANVR un APAVT. Turklāt iniciatīvu atbalsta vairāk nekā 15 nacionālās tūrisma asociācijas. Spēcīgais atbalsts ieviesīs ilgtspējību tūrisma nozarē.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet projekta vietni

live riga
 
 
 
 
magnetic latvia
ectaa
liaa
celo drosi
 

ALTA partneri

travelnewsgulbene
viesnicu restoranu asociacija
lrta ezerzeme
vidzemes augstskola
ventspils
lauku celotajs

ALTA asociētie biedri

amadeus
travelport
 airbaltic 
 
 
 
 
turiba
 
icham
 rate hawkklm