ECTAA gada atskaite 2017

ECTAA ir Eiropas tūrisma uzņēmumu balss, kas pārstāv ECTAA biedrus  - tūrisma  uzņēmumus Eiropā. ECTAA darbojas, lai veicinātu izaugsmi un konkurētspēju Eiropas tūrisma industrijā, strādājot ar EP deputātiem,  informējot tos un iesaistot debatēs  ES institūcijas  un citas nozares struktūras.

ECTAA apvieno 32 nacionālās tūrisma aģentu un operatoru  asociācijas 27 ES dalībvalstīs,  asociācijas  Melnkalnē,  Norvēģijā,  Šveicē, kā arī Izraēlā, Malaizijā, Marokā un Tunisijā.

ECTAA darbība aptver Eiropas Savienības politikas lietas (tūrisms, patērētāju aizsardzība, transports, konkurence, vīzas un robežkontrole, standartizācija, u.c.), IATA lietas  (jauna aviobiļešu izplatīšanas iespēja, jaunās paaudzes norēķinu sistēma utt.) , galamērķu jautājumus (reklāma, veslība, drošība, ceļošanas ierobežojumi u.c.)

ECTAA pārstāv aptuveni 70 000 ceļojumu aģentus un  operatorus Eiropā, kas sniedz konsultācijas un pārdod  transporta un izmitināšanas pakalpojumus,  izklaides un citus tūrisma pakalpojumus, kā arī kompleksos tūrisma pakalpojumus individuāliem ceļotājiem un biznesa klientiem. Ceļojumu aģentu un operatoru kopējais apgrozījums 2016.gadā bija ap 170 miljardiem eiro,  tika nodarbināti apmēram 500 000 cilvēku. Saskaņā ar IATA datiem, 60% aviobiļešu visā pasaulē tika pārdoti izmantojot  šo izplatīšanas kanālu.

Jūs uzmanībai ECTAA ikgadējā atskaite par paveikto 2017.gadā  un darba plāns  2018.gadam.

http://www.ectaa.org/files/cms/ectaa-annual-report-2017-lr.pdf

live riga
 
 
 
 
magnetic latvia
ectaa
liaa
celo drosi
 

ALTA partneri

travelnewsgulbene
viesnicu restoranu asociacija
lrta ezerzeme
vidzemes augstskola
ventspils
lauku celotajs

ALTA asociētie biedri

amadeus
travelport
 airbaltic 
 
 
 
 
turiba
 
icham
 rate hawkklm